Kostka brukowa
LIBET

Kostka brukowa od LIBET – jednego z najbardziej znanych producentów materiałów nawierzchniowych to wybór doskonały dla wszystkich, którzy cenią sobie zarówno odpowiednią stylistykę swojego otoczenia jak również solidność wykonania i trwałość na lata. Kostką brukową tej marki można wykonać niesamowicie wiele inspirujących kompozycji, których przykłady również na terenie naszej firmy będziemy mogli zaprezentować.

Libet S.A. to wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej i innych betonowych materiałów nawierzchniowych. Spółka jest liderem polskiego rynku w segmencie kostki brukowej premium oraz drugim graczem na rynku kostki brukowej ogółem.

Produkty segmentu premium są skierowane głównie do osób indywidualnych, natomiast z segmentu standardowego i przemysłowego głównie zaspokajają popyt wynikający z realizowanych inwestycji infrastrukturalnych. W ofercie Spółki znajdują się także płyty tarasowe z linii Libet Impressio, płyty ceramiczne z linii Libet Ceramic, beton architektoniczny, produkty uzupełniające oraz produkty przemysłowe m.in. krawężniki i obrzeża, kostki i płyty betonowe, płyty ażurowe oraz palisady.

Spółka prowadzi obecnie produkcję w 15 zakładach produkcyjnych na 25 liniach produkcyjnych. Zakłady produkcyjne Libet S.A. wyróżniają się wysokim poziomem automatyzacji procesów produkcyjnych. Grupa prowadzi produkcję w oparciu o nowoczesne technologie, wysokiej jakości surowce oraz przy zachowaniu wyjątkowej dbałości o aspekty bezpieczeństwa pracy.

Libet Decco
Aspero

Libet Decco
Antico

Libet Decco
Elegante

Libet Decco
Monocolor

Libet Decco
Colormix

Libet
Impresso

Libet
Ceramic

Libet
Stampo

Libet
Completto

Libet
Patio

Libet
Classic

Libet
Fassade

Produkty
przemysłowe

Kontakt

Zostaw po sobie ślad

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.