Kamienie
ogrodowe

Grysy – kamienie kruszone, dające nieograniczone możliwości w kształtowaniu powierzchni w ogrodzie. W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę grysów ozdobnych w różnych odcieniach oraz frakcjach. Kamienie te pochodzą zarówno z kraju jak i z zagranicy. Dla większości grysów norma pokrycia powierzchni wynosi ok. 50 kg/m2.

Śnieżny
1,00 zł/kg

Kora Łupkowa
0,45 zł/kg

Bazalt
0,36 zł/kg

Vanga
0,65 zł/kg

Capuccino
0,36 zł/kg

Bardiglio
0,99 zł/kg

Pastelowy
0,48zł/kg

Kora Slate
0,54 zł/kg

Kora kamienna
0,42 zł/kg

Janowicki
0,36 zł/kg

Rosso Verona
0,99 zł/kg

Giallo Siena
1,2 zł/kg

Otoczaki – to szczególny rodzaj kamieni, które podczas obróbki przez wodę i piasek uzyskują wygładzone i zaokrąglone kształty. W naszej ofercie przeważają kamienie importowane z różnych zakątków świata. Charakteryzuje je bogata różnorodność kolorów a dzięki temu, że występują w różnych wielkościach, na pewno każdy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb. Otoczaki są doskonałym uzupełnieniem dla grysów. Norma pokrycia to ok. 70 kg/m2.

Janowicki
0,99 zł/kg

Śnieżny
1,75 zł/kg

Cherry
2,00 zł/kg

Giallo Siena
2,30 zł/kg

Nero Ebano
1,75 zł/kg

Żwiry – grupa kamieni wydobywana na terenie Polski. Pozyskiwane podczas wykopów w zbiornikach wodnych charakteryzują się zaokrąglonymi kształtami. Wysypywane w przydomowych ogródkach tworzą naturalne uzupełnienie dla roślin.

Multicolor
0,26 zł/kg

Żółty
0,39 zł/kg

Mleczna Droga
0,55 zł/kg

Kontakt

Zostaw po sobie ślad

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.