Projektowanie ogrodów Włocławek

Zrealizuj swoje marzenia o ogrodzie jak z bajki!

 

Przestrzeń do zabaw na świeżym powietrzu, jadalnia pod gołym niebem, przestrzeń gwarantująca relaks po całym dniu pracy – wszystkie te określenia doskonale odnoszą się do świetnie zaprojektowanego ogrodu. Realizacja takiego przedsięwzięcia wymaga sporego doświadczenia , a także znajomości wielu gatunków kwiatów i krzewów i upodobania do realizacji ciekawych i funkcjonalnych aranżacji.

 

Firma Gras Ogrody oferuje zakładanie ogrodów. Nasza oferta obejmuje całokształt prac, od projektu po realizację i pielęgnację zieleni. Osoby, które zajmują się architekturą krajobrazu przedstawią przykuwające uwagę rozwiązania. Koncept dostosowujemy do wymagań i wizji właścicieli ogrodów. Gras Ogrody to nie tylko samo projektowanie, oferujemy także wszelkie prace ziemne i realizację, od prac przygotowawczych, poprzez montaż systemu nawadniania, po montaż gabionów i ogrodzenia. Naszym Klientom oferujemy także wszelkie prace pielęgnacyjne, takie jak: nawożenie, wertykulację trawnika i zabezpieczanie ogrodu na zimę.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy

Projektujemy i zakładamy ogrody. Włocławek jest w zasięgu naszych działań.

Dopełnieniem idealnie zaplanowanego ogrodu są dróżki. Firma Gras Ogrody w swoich projektach wykorzystuje także różnego rodzaju kamienie ogrodowe. Podkreślą one charakter ogrodu i ułatwią wydzielenie stref. Kamienie ogrodowe, między innymi: żwiry, grysy czy łupki, wykorzystujemy w naszych projektach, gdyż dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, doskonale uzupełniają projekt i dają wiele pomysłów na aranżację ogrodu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody projektujemy na terenie całej Polski.Najczęściej pracujemy w granicach województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców Włocławka.

Projektujemy ogrody, które spełniają wszystkie wymogi właścicieli. Dbamy o to, aby całość została zaprojektowana tak, aby zapewnić funkcjonalność i podkreślić piękno ogrodu bez względu na porę roku.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Właścicieli ogrodów z Włocławka prosimy o kontakt.

Nasz numer telefonu: 602 654 609