Projektowanie ogrodów Tuchola

Wymarzony ogród w zasięgu ręki!

 

Boisko do gry w piłkę, miejsce do spędzania czasu razem z przyjaciółmi, miejsce do zorganizowania grilla czy ogniska – cechy te doskonale odnoszą się do świetnie zaprojektowanego ogrodu. Realizacja takiego przedsięwzięcia wymaga sporego doświadczenia znajomości wielu gatunków kwiatów i krzewów, a przede wszystkim ogromnej pasji do realizacji pięknych aranżacji.

 

Firma Gras Ogrody oferuje zakładanie ogrodów. Naszym Klientom oferujemy komplet działań, które obejmują projekt, realizację i pielęgnację ogrodu. Osoby, które zajmują się architekturą krajobrazu zaoferują ciekawe i funkcjonalne pomysły. Aranżacje dopasowujemy do preferencji właścicieli ogrodów. Firma Gras Ogrody zajmuje się także pełną realizacją projektu, od prac przygotowawczych, poprzez montaż systemu nawadniania, po wysypywanie kory pod drzewka. Dbamy także o istniejące już ogrody, oferujemy szeroki zakres prac pielęgnacyjnych: odmładzanie i nawożenie roślin, konserwację systemu nawadniania, opryski biologiczne i chemiczne.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Tucholi

Uzupełnieniem perfekcyjnie zaprojektowanego ogrodu są dodatki, takie jak: kaskady i inne elementy małej architektury. Firma Gras Ogrody w swoich projektach wykorzystuje też przeróżne kamienie ogrodowe. Wykorzystuje się je do zaakcentowania różnych stref w ogrodzie. Kamienie ogrodowe, takie jak: żwiry, grysy czy łupki, często pojawiają się w naszych projektach, gdyż dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, doskonale uzupełniają projekt i dają nieskończenie wiele pomysłów na aranżację ogrodu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody projektujemy na terenie całego kraju. Pracujemy głównie w granicach województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców Tucholi.

Projektujemy ogrody, które będą spełnieniem marzeń właścicieli. Dbamy o to, żeby przestrzeń została funkcjonalnie zaprojektowana i była piękna o każdej porze roku.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Klientów z Tucholi prosimy o kontakt.

Nasz numer telefonu: 602 654 609