Projektowanie ogrodów Toruń

Pomożemy Ci spełnić marzenia o idealnym ogrodzie!

 

Przestrzeń do zabaw na świeżym powietrzu, stanowisko do podziwiania roślin i ptaków, miejsce do zorganizowania grilla czy ogniska – cechy te doskonale pasują do idealnie zaprojektowanego ogrodu. Dobre zaplanowanie wymaga sporego doświadczenia oraz obeznania w temacie dotyczącym roślin i zamiłowania do realizacji wspaniałych aranżacji.

 

Firma Gras Ogrody to specjaliści zajmujący się projektowaniem ogrodów. Nasza oferta obejmuje całokształt prac, od projektu po realizację i pielęgnację zieleni. Architekci krajobrazu przedstawią ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Aranżacje dopasowujemy do upodobań właścicieli ogrodów. Gras Ogrody to nie tylko samo projektowanie, oferujemy także wszelkie prace ziemne i realizację, od wyrównania terenu, poprzez budowę kaskad i murków, po wysypywanie kory pod drzewka. Naszym Klientom oferujemy także wszelkie prace pielęgnacyjne, takie jak: nawożenie, wertykulację trawnika i zabezpieczanie ogrodu na zimę.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy

Piękne ogrody dla mieszkańców Torunia

Dopełnieniem doskonale zaplanowanego ogrodu są wszelkie dodatki, takie jak: kaskady i inne elementy małej architektury. Firma Gras Ogrody oferuje też występujące w różnych formach kamienie ogrodowe. Podkreślą one charakter ogrodu i ułatwią wydzielenie stref. Kamienie ogrodowe, takie jak: żwiry, grysy czy łupki, wykorzystujemy w naszych projektach, gdyż dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, doskonale uzupełniają projekt i dają wiele pomysłów na aranżację ogrodu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody zakładamy na terenie całej Polski. Pracujemy głównie na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców Torunia.

Projektujemy ogrody, które będą spełnieniem marzeń właścicieli. Szczególnie dbamy o to, aby całość została funkcjonalnie zaprojektowana i była piękna o każdej porze roku.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Klientów z Torunia prosimy o kontakt.

Nasz numer telefonu: 602 654 609