Projektowanie ogrodów Świecie

Spełnij swoje marzenia o pięknym ogrodzie!

 

Idealne otoczenie do dziecięcych zabaw, strefa do wieczornych rozmów, idealne stanowisko do obserwowania spadających gwiazd – wszystkie te określenia doskonale odnoszą się do świetnie zaprojektowanego ogrodu. Wykonanie prac związanych z projektem i realizacją wymaga doświadczenia przygotowania merytorycznego z zakresu botaniki i architektury przestrzeni i wielkiej pasji do kreacji ciekawych i funkcjonalnych projektów.

 

Firma Gras Ogrody to specjaliści zajmujący się projektowaniem ogrodów. Naszym Klientom oferujemy całokształt działań, od projektu po realizację i pielęgnację zieleni. Osoby, które zajmują się architekturą krajobrazu zaoferują ciekawe i funkcjonalne projekty. Koncept dopasowujemy do preferencji Klienta. Firma Gras Ogrody zajmuje się także pełną realizacją projektu, od prac przygotowawczych, poprzez budowę kaskad i murków, po wysypanie kamieni ozdobnych. Naszym Klientom oferujemy także wszelkie prace pielęgnacyjne, takie jak: nawożenie, wertykulację trawnika i zabezpieczanie ogrodu na zimę.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy

Projektowanie ogrodów dla mieszkańców Świecia

Uzupełnieniem doskonale zaprojektowanego ogrodu są alejki. Firma Gras Ogrody w swoich projektach wykorzystuje też przeróżne kamienie ogrodowe. Wykorzystuje się je do zaakcentowania różnych stref w ogrodzie. Kamienie ogrodowe, takie jak: żwiry, grysy czy łupki, wykorzystujemy w naszych projektach, ponieważ dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, doskonale uzupełniają projekt i dają sporo pomysłów na aranżację ogrodu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody zakładamy na terenie całego kraju. Pracujemy głównie w granicach województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców Świecia.

Zakładamy ogrody, które będą spełnieniem marzeń właścicieli. Dbamy o to, aby przestrzeń została funkcjonalnie zaprojektowana i była piękna o każdej porze roku.

 

Skontaktuj się z nami.

Klientów z Świecia prosimy o skontaktowanie się z nami.

Nasz numer telefonu: 602 654 609