Projektowanie ogrodów Solec Kujawski

Pomożemy Ci spełnić marzenia o idealnym ogrodzie!

 

Idealne otoczenie do dziecięcych zabaw, jadalnia pod gołym niebem, przestrzeń gwarantująca relaks po całym dniu pracy – wszystkie te określenia doskonale pasują do idealnie zaprojektowanego ogrodu. Realizacja takiego przedsięwzięcia wymaga sporego doświadczenia oraz obeznania w temacie dotyczącym roślin i wielkiej pasji do kreacji wspaniałych aranżacji.

 

Firma Gras Ogrody to specjaliści zajmujący się projektowaniem ogrodów. Nasza oferta obejmuje całokształt prac, które obejmują projekt, realizację i pielęgnację ogrodu. Osoby, które zajmują się architekturą krajobrazu zaoferują przykuwające uwagę rozwiązania. Aranżacje dopasowujemy do upodobań Klienta. Firma Gras Ogrody to nie tylko samo projektowanie, oferujemy także wszelkie prace ziemne i realizację, od niwelacji i wyrównania podłoża, poprzez montaż systemu nawadniania, po wysypanie kamieni ozdobnych. Dbamy także o istniejące już ogrody, oferujemy szeroki zakres prac pielęgnacyjnych: odmładzanie i nawożenie roślin, konserwację systemu nawadniania, opryski biologiczne i chemiczne.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy

Architektura krajobrazu czerpie z różnorodności roślinności. Świadczymy usługi dla mieszkańców Solca Kujawskiego.

Dopełnieniem doskonale zaprojektowanego ogrodu są dróżki. Firma Gras Ogrody w swoich projektach wykorzystuje także różnego rodzaju kamienie ogrodowe. Podkreślą one charakter ogrodu i ułatwią wydzielenie stref. Kamienie ogrodowe, między innymi: kamienie cięte, łupki, często pojawiają się w naszych projektach, gdyż występują w wielu wariantach kolorystycznych, gabarytowych i dają nieskończenie wiele pomysłów na aranżację ogrodu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody zakładamy na terenie całej Polski.Najczęściej pracujemy na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Idealnie zaprojektowane ogrody oferujemy także mieszkańcom Solca Kujawskiego.

Projektujemy ogrody, które będą spełnieniem marzeń właścicieli. Szczególnie dbamy o to, aby całość została zaplanowana w sposób jak najbardziej funkcjonalny i ciekawy.

 

Odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem ogrodu i architekturą krajobrazu.

Właścicieli ogrodów z Solca Kujawskiego prosimy o kontakt.

Nasz numer telefonu: 602 654 609