Projektowanie ogrodów Rypin

Wymarzony ogród w zasięgu ręki!

 

Idealne otoczenie do dziecięcych zabaw, strefa do wieczornych rozmów, miejsce do zorganizowania grilla czy ogniska – te wszystkie cechy doskonale oznaczają doskonale przemyślany i zaprojektowany ogród. Realizacja takiego przedsięwzięcia wymaga sporego doświadczenia , a także znajomości wielu gatunków kwiatów i krzewów, a także wielkiej pasji do kreacji pięknych projektów.

 

Firma Gras Ogrody oferuje zakładanie ogrodów. Naszym Klientom oferujemy komplet prac, od projektu po realizację i pielęgnację zieleni. Osoby, które zajmują się architekturą krajobrazu przedstawią ciekawe i funkcjonalne pomysły. Projekt dostosowujemy do preferencji właścicieli ogrodów. Firma Gras Ogrody to nie tylko samo projektowanie, oferujemy także wszelkie prace ziemne i realizację, od niwelacji i wyrównania podłoża, poprzez budowę kaskad i murków, po montaż gabionów i ogrodzenia. Naszym Klientom oferujemy także wszelkie prace pielęgnacyjne, takie jak: nawożenie, wertykulację trawnika i zabezpieczanie ogrodu na zimę.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy

Projektujemy i zakładamy ogrody. Rypin jest w zasięgu naszych działań.

Uzupełnieniem perfekcyjnie zaprojektowanego ogrodu są wszelkie dodatki, takie jak: kaskady i inne elementy małej architektury. Firma Gras Ogrody oferuje także występujące w różnych formach kamienie ogrodowe. Nadadzą one odpowiedniego klimatu i podkreślą kształt i barwę roślin. Kamienie ogrodowe, między innymi: kamienie cięte, łupki, często pojawiają się w naszych projektach, gdyż występują w wielu wariantach kolorystycznych, gabarytowych i dają sporo pomysłów na aranżację ogrodu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody zakładamy na terenie całego kraju. Pracujemy głównie w granicach województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Idealnie zaprojektowane ogrody oferujemy także mieszkańcom Rypina.

Projektujemy ogrody, które spełniają wszystkie wymogi właścicieli. Szczególnie dbamy o to, żeby przestrzeń została funkcjonalnie zaprojektowana i była piękna o każdej porze roku.

 

Odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem ogrodu i architekturą krajobrazu.

Klientów z Rypina prosimy o skontaktowanie się z nami.

Nasz numer telefonu: 602 654 609