Projektowanie ogrodów Inowrocław

Projektujemy i zakładamy ogrody. Wymarzony ogród  w zasięgu ręki!

 

Boisko do gry w piłkę, jadalnia pod gołym niebem, gwarancja odpoczynku po ciężkim tygodniu – te wszystkie cechy w stu procentach pasują do idealnie zaprojektowanego ogrodu. Dobre zaplanowanie wymaga sporego doświadczenia oraz obeznania w temacie dotyczącym roślin, a także prawdziwej pasji do tworzenia pięknych koncepcji.

 

Firma Gras Ogrody zajmuje się projektowaniem ogrodów i wykonawstwem. Naszym Klientom oferujemy pełen zakres prac, od projektu po realizację i pielęgnację zieleni. Architekci krajobrazu zaoferują przykuwające uwagę pomysły. Projekt dopasowujemy do preferencji właścicieli ogrodów. Gras Ogrody to nie tylko samo projektowanie, oferujemy także wszelkie prace ziemne i realizację, od niwelacji i wyrównania podłoża, poprzez montaż systemu nawadniania, po montaż gabionów i ogrodzenia. Zajmujemy się także pielęgnacją i utrzymaniem zieleni.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy
 

 Architektura krajobrazu, projektowanie i zakładanie ogrodów. Inowrocław jest w zasięgu naszych działań.

Dopełnieniem doskonale zaprojektowanego ogrodu są dodatki, takie jak: kaskady i inne elementy małej architektury. Firma Gras Ogrody w swoich projektach wykorzystuje także przeróżne kamienie ogrodowe. Podkreślą one charakter ogrodu i ułatwią wydzielenie stref. Kamienie ogrodowe, między innymi: otoczaki czy piaskowce, często pojawiają się w naszych projektach, ponieważ dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, doskonale uzupełniają projekt i dają sporo pomysłów na aranżację ogrodu. Naszym Klientom oferujemy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody zakładamy na terenie całej Polski.Najczęściej pracujemy w granicach województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców Inowrocławia.

Projektujemy ogrody, które będą spełnieniem marzeń właścicieli. Dbamy o to, żeby całość została zaprojektowana tak, aby zapewnić funkcjonalność i podkreślić piękno ogrodu bez względu na porę roku.

 

Odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem ogrodu i architekturą krajobrazu.

Właścicieli ogrodów z Inowrocławia prosimy o kontakt.

Nasz numer telefonu: 602 654 609