Projektowanie ogrodów Grudziądz

Wymarzony ogród w zasięgu ręki! Projektowanie i zakładanie ogrodów!

 

Przestrzeń do zabaw na świeżym powietrzu, jadalnia pod gołym niebem, idealne stanowisko do obserwowania spadających gwiazd – wszystkie te określenia w stu procentach pasują do idealnie zaprojektowanego ogrodu. Dobre zaplanowanie wymaga sporego doświadczenia oraz obeznania w temacie dotyczącym roślin, a także zamiłowania do realizacji wspaniałych projektów.

 

Firma Gras Ogrody zajmuje się projektowaniem ogrodów i wykonawstwem. Nasza oferta obejmuje całokształt działań, które obejmują projekt, realizację i pielęgnację ogrodu. Osoby, które zajmują się architekturą krajobrazu zaproponują ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Koncept dostosowujemy do preferencji Klienta. Firma Gras Ogrody zajmuje się także pełną realizacją projektu, od wyrównania terenu, poprzez montaż systemu nawadniania, po zakładanie trawników, sadzenie roślin. Naszym Klientom oferujemy także wszelkie prace pielęgnacyjne, takie jak: nawożenie, wertykulację trawnika i zabezpieczanie ogrodu na zimę.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy
 

Projektujemy i zakładamy ogrody! Świadczymy usługi dla mieszkańców Grudziądza.

Uzupełnieniem doskonale zaplanowanego ogrodu są alejki. Firma Gras Ogrody oferuje także występujące w różnych formach kamienie ogrodowe. Nadadzą one odpowiedniego klimatu i podkreślą kształt i barwę roślin. Kamienie ogrodowe, między innymi: żwiry, grysy czy łupki, często pojawiają się w naszych projektach, ponieważ występują w wielu wariantach kolorystycznych, gabarytowych i dają nieskończenie wiele pomysłów na aranżację ogrodu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody zakładamy na terenie całego kraju.Najczęściej pracujemy w granicach województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców Grudziądza.

Zakładamy ogrody, które będą spełnieniem marzeń właścicieli. Szczególnie dbamy o to, żeby całość została zaplanowana w sposób jak najbardziej funkcjonalny i ciekawy.

 

Odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem ogrodu i architekturą krajobrazu.

Właścicieli ogrodów z Grudziądza prosimy o kontakt.

Nasz numer telefonu: 602 654 609