Projektowanie ogrodów Chojnice

Zrealizuj swoje marzenia idealnym ogrodzie!

 

Plac zabaw dla dzieci, jadalnia pod gołym niebem, idealne stanowisko do obserwowania spadających gwiazd – wszystkie te określenia idealnie pasują do idealnie zaprojektowanego ogrodu. Wykonanie prac związanych z projektem i realizacją wymaga doświadczenia, a także wiedzy dotyczącej roślin, a przede wszystkim upodobania do kreacji pięknych projektów.

 

Firma Gras Ogrody zajmuje się projektowaniem ogrodów i wykonawstwem. Nasza oferta obejmuje pełen zakres działań, od projektu po realizację i pielęgnację zieleni. Architekci krajobrazu przedstawią ciekawe i funkcjonalne projekty. Projekt dostosowujemy do preferencji właścicieli ogrodów. Gras Ogrody zajmuje się także pełną realizacją projektu, od prac przygotowawczych, poprzez układanie podjazdów, ścieżek, po wysypanie kamieni ozdobnych. Naszym Klientom oferujemy także wszelkie prace pielęgnacyjne, takie jak: nawożenie, wertykulację trawnika i zabezpieczanie ogrodu na zimę.


Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, kamień ogrodowy

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Chojnicach

Dopełnieniem doskonale zaplanowanego ogrodu są wszelkie dodatki, takie jak: kaskady i inne elementy małej architektury. Firma Gras Ogrody oferuje także przeróżne kamienie ogrodowe. Wykorzystuje się je do zaakcentowania różnych stref w ogrodzie. Kamienie ogrodowe, między innymi: kamienie cięte, łupki, często pojawiają się w naszych projektach, ponieważ dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, doskonale uzupełniają projekt i dają sporo pomysłów na aranżację ogrodu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody zakładamy na terenie całej Polski.Najczęściej pracujemy na obszarze województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców Chojnic.

Zakładamy ogrody, które będą spełnieniem marzeń właścicieli. Dbamy o to, aby całość została zaprojektowana tak, aby zapewnić funkcjonalność i podkreślić piękno ogrodu bez względu na porę roku.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Klientów z Chojnic prosimy o skontaktowanie się z nami.

Nasz numer telefonu: 602 654 609