Projektowanie ogrodów Bydgoszcz

Pomożemy Ci spełnić marzenia o idealnym ogrodzie!

 

Plac zabaw dla dzieci, miejsce do spędzania czasu razem z przyjaciółmi, miejsce do zorganizowania grilla czy ogniska – opisy te doskonale oznaczają doskonale przemyślany i zaprojektowany ogród. Realizacja takiego przedsięwzięcia wymaga sporego doświadczenia , a także przygotowania merytorycznego z zakresu botaniki i architektury przestrzeni, a przede wszystkim wielkiej pasji do tworzenia pięknych koncepcji.

 

Firma Gras Ogrody to specjaliści zajmujący się projektowaniem ogrodów. Naszym Klientom oferujemy komplet działań, od projektu po realizację i pielęgnację zieleni. Architekci krajobrazu zaproponują przykuwające uwagę pomysły. Projekt dostosowujemy do upodobań Klienta. Gras Ogrody zajmuje się także pełną realizacją projektu, od prac przygotowawczych, poprzez układanie podjazdów, ścieżek, po wysypywanie kory pod drzewka. Zajmujemy się także pielęgnacją i utrzymaniem zieleni.

 

Projektowanie i pielęgnacja ogrodów w Toruniu i Bydgoszczy

 Bydgoszcz jest w zasięgu naszych działań. Projektujemy i zakładamy ogrody.

Dopełnieniem idealnie zaplanowanego ogrodu są wszelkie alejki. Firma Gras Ogrody w swoich projektach wykorzystuje też przeróżne kamienie ogrodowe. Wykorzystuje się je do zaakcentowania różnych stref w ogrodzie. Kamienie ogrodowe, takie jak: żwiry, grysy czy łupki, często pojawiają się w naszych projektach, gdyż występują w wielu wariantach kolorystycznych, gabarytowych i dają wiele pomysłów na aranżację ogrodu. Naszym Klientom oferujemy także sprzedaż hurtową kamienia.

 

Ogrody zakładamy na terenie całego kraju. Pracujemy głównie w granicach województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców Bydgoszczy.

Zakładamy ogrody, które będą spełnieniem marzeń właścicieli. Dbamy o to, aby całość została zaplanowana w sposób jak najbardziej funkcjonalny i ciekawy.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Klientów z Bydgoszczy prosimy o kontakt.

Nasz numer telefonu: 602 654 609